הר הביטוח - מצא את כל הביטוחים שלך עכשיו!

הר הביטוח בדומה לשירות הר הכסף הינו שירות מהפכני המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל להשכיל ולהבין על מה אתה משלם, האם יש לך כפל ביטוח או ביטוח שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

הסבר על שירות -
הר הביטוח

כאשר אתה נכנס לאתר של משרד האוצר ומקליד מספר ת.ז , האתר מרכז עבורך את רשימת הביטוחים שיש לך וכמובן באלו חברות ביטוח נמצאים הביטוחים.

אך הוא אינו מספק את המידע כגון, עלויות, האם המוצר מתאים, כפל ביטוחי, ביטול, סכומים. איתור מידע שכזה יצריך ממכם לפנות לחברת ביטוח אחת אחרי השנייה, להנפיק מידע ולקבל דו"ח שלא תמיד מובן ואינו מספק מידע מקצועי לאדם שאינו מתעסק בכך.

וכאן האתר שלנו הר הביטוח הפרטי שלך בא לתת מענה משלים.

כאשר אתה נכנס לאתר ומשאיר פרטים אישיים, אנו פונים לכל חברת ביטוח בכדי לאתר האם יש לך ביטוח ודורשים לקבל את כל המידע בעניין הביטוח הקיים כגון: עלויות, גובה הביטוח, פדיון, וכו'. כאשר נאתר לך את הביטוחים, אתה תקבל דו"ח מפורט עם המלצות ופירוט בעניין הביטוחים הקיימים.

איתור הביטוחים והטיפול באופן מקצועי ומסודר, יחסוך לך מאות שקלים ובעיקר יעשה לך סדר ומודעות על מה אתה משלם.

תוכל לקבל את המידע כדו"ח מפורט ובנוסף נציע לך פגישה עם סוכן מקצועי בעל רישיון, אשר יוכל לתת לך מידע על הדו"ח ותוכל לקבל מענה מקיף ומשלים .

בנוסף, תוכל לשאול את כל השאלות הרלוונטיות בעניין הביטוחים הקיימים ובאם ניתן לערוך שינוי שגם יוזיל עלויות וכן לא לשלם כפל מיותר בעניין הביטוחים שאנו לא תמיד יודעים.

אתה מוזמן להשאיר פרטים בהר הביטוח הפרטי שלך ולקבל מענה משלים ומקיף

הר הביטוח

רוצה להתחיל לחסוך בביטוחים?

שלב ב':

*שימו לב: על מנת לבצע את התהליך יעיל יותר, במסך הבא ישנה אפשרות לחתום על יפוי כח לקבלת כל הפוליסטות טרם השיחה עם נציג- ענו עליו בקפידה לצורך הצלחת התהליך, תודה.

*השירות באתר ניתן ע"י חברה פרטית ולא מהווה תחליף לאתר הר ביטוח של משרד האוצר

המרכז הארצי לביטוח לוגו

מה אומרים הלקוחות שלנו?

דילוג לתוכן