המרכז הארצי לביטוח מציג:
ביטוח נסיעות לחו"ל
בלי להוציא כסף מהכיס
פספורט קארד דרך המרכז הארצי לביטוח 24/7

פספורט כארד

לקבלת הצעה לביטוח מנציג, בשיחה טלפונית חוזרת מלאו את הפרטים:

הכרטיס שכבש את שוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל

מתכננים טיסה לחו"ל? 

 חשוב לזכור שביטוח הבריאות הרגיל שלכם דרך קופ"ח פשוט אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל.
כל מי שנוסע לחו"ל, בין אם למטרות נופש, תרמילאות, עסקים, לפרק זמן ארוך או קצר חייב לבטח את עצמו בביטוח נסיעות לחו"ל מתאים, ביטוח שכולל אלמנטים של ביטוח בריאות ואלמנטים חשובים נוספים. 
המרכז הארצי לביטוח הנה משווקת מורשה של שירות פספורט קארד, ואנחנו שמחים להיות שותפים במהפכה אמתית, המתבססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם והמוגנת בפטנט בלעדי.

שאלות ותשובות

נתקלתם בבעיה בחו"ל? כל השאלות החשובות ממש כאן

מכירים את זה? הגעתם לשדה התעופה בחו"ל, אתם מחכים למזוודה והיא לא מגיעה? עם ביטוח נסיעות רגיל אתם קונים את כל הציוד מכספכם האישי שומרים קבלות מקוריות, ורק עם חזרתכם ארצה אתם מגישים תביעה, ומחכים, ומחכים, ובמקרה הטוב תקבלו את הפיצוי המגיע לכם. פספורט קארד משנה את התמונה של ביטוח נסיעות לחו"ל.

פספורט קארד הוא הביטוח היחיד שמשלם במקום. זקוקים לסיוע רפואי בחו"ל, צרו קשר עם המוקד ותוך שניות יטעינו לכם את הכרטיס בכסף, ותוכלו לשלם על המקרה הרפואי בלי ניירת, בלי להגיש תביעות, פשוט תוך שניות. פספורטכארד הוא ביטוח נסיעות לחו"ל היחיד שיכול לבצע ביטוח לחו"ל בכל מצב רפואי, גם אם יש לך מצב רפואי קיים, ולהתאים לך את הכיסוי למצב הספציפי בו אתה נמצא.

כל חייכם עבדתם קשה הגעתם לגיל שאתם רוצים לראות עולם, הבעיה שיש בגיל מבוגר היא שחברות הביטוח לא מעוניינות לתת פתרון ביטוחי לנסיעות בחו"ל. אל דאגה פספורט קארד ייתן לכם כיסוי ביטוחי לכל גיל ויתאים לכם את הביטוח.

לא משנה לאיזה פרוצדורה רפואית תצטרכו בחו"ל, אתם יכולים להיות שקטים ולבחור את הפרוצדורה המתאימה לכם ביותר, ולא לדאוג דאגנו לכם לכיס שקט.

טסתם לארה"ב והמזוודות נתקעו ברוסיה? אל תדאגו במוקד יטענו לכם את הכרטיס שתוכלו לקנות ציוד חדש, ולהמשיך בשקט בחופשה ללא הפרעה.

במשרדינו יש התמחות ייחודית בביטוח נסיעות לחו"ל , אנחנו מייצגים אלפי מבוטחים בשנה מול 7 חברות ביטוח נסיעות שונות.הקשרים שיצרנו מול נציגים בחברת פספורטקארד הם ההבדל הגדול שיש מקרה ביטוח רציני למבוטחינו בחו"ל. בכל בעיה שמתעוררת בחו"ל יש למבוטח סוכן אישי שזמין לו בנייד 24/7 , הסוכנים שלנו עברו הרבה מקרי ביטוח בשנים האחרונות כולל מקרי חילוץ איתור מבוטחים, כולל מקרי אירוע טרור בחו"ל. יש לנו את הנסיון לייצר את הקשר האישי שתרגיש תמיד שיש מי שדואג לך בארץ, וישמור לך על האינטרסים האישיים בכל מקום שתהיה בעולם, ושתמיד תמשיך להנות בטיול ואנחנו כבר נדאג לשאר.

עלויות הביטוח זהות אם תבצע את הביטוח דרכנו או דרך מוקד פספורט קארד ישירות, מומלץ כמו כל ביטוח שיהיה לך סוכנות ותיקה ומנוסה שתייצג את האינטרסים שלך בכל מצב שתהיה.

חוות דעת

מה אומרים הלקוחות

לא משנה לאן אתם טסים, העיקר שיהיה לכם ביטוח

PASSPORTCARD הכרטיס המגנטי ששומר עליכם גם בחו"ל

פספורט קארד דרך המרכז הארצי לביטוח 24/7

פספורט כארד

לקבלת הצעה מנציג בשיחה טלפונית חוזרת מלאו את הפרטים:

המרכז הארצי לביטוח לוגו

מי אנחנו?

חברת המרכז הארצי לביטוח ופיננסים הינה סוכנות לביטוח ופיננסים, תאגיד ביטוחי ופיננסי מוביל המתמחה בייעוץ פיננסי וביטוח לחברות ומשקי בית. המרכז הארצי לביטוח חסכה לקהל לקוחותיה עשרות מיליוני שקלים 
על ידי צמצום פרמיות ושיפור התנאים בתיק הביטוח ומציאת כספים אבודים

דילוג לתוכן